WYNIKI 1 RUNDY 2017 POLSKIEJ LIGI WRAKÓW – GOŁDAP

WYNIKI 1 RUNDY 2017 POLSKIEJ LIGI WRAKÓW – GOŁDAP

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
      I   WelladDesign Team 88 Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda  50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Czas Punkty
I           Dudziński Rally Team 92 Piotr KarpezaDariusz Matejko 0:50:46 50
II KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 0:53:15 45
III LECH AUTO       15 Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska 0:53:84 40
IV Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 0:54:59 30
V SCUBAMANIAK 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 0:55:34 28
VI Sebex bus 9 Marcin SłabińskiSebastian Górski 0:56:59 26
VII Części VW T4 84 Piotr MasiulaniecAdam Skindler 0:57:00 24
VIII Pszczółka Maja 70 Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki 0:57:50 22
IX Kosiarze 77 Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński 0:57:68 20
X SOWA I PRZYJACIELE     19 Marek  SowaMariusz Krajewski 0:57:84 18
XI Nocny Patrol 82 Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński 0:58:00 16
XII Mazda Serwis 1 Albert MagierArkadiusz Danieluk 0:58:03 14
XIII Straszewooooooooo 52 Dariusz KonończukRoman Kardasz 0:58:21 12
XIV Rudzi Team 90 Rudzis RemigiuszDariuszMatejko 0:58:40 10
XV        Masza i Niedźwiedź 7 Bogusław Budnik,Adrian Pomorski 0:59:28 5
XVI                 Metal Technik       30       Grzegorz Bańbuła 0:59:34 4
XVII Villa Do-Dar 87 Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski 0:59:62 3
XVIII  Bracia W 2 Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz 1:00:36 2
XIX Szwagry 97 Piotr SuchodolskiJacek Jankowski 1:01:00 1
XX ARCA 91  Szymon DziekońskiCezary Jeremicz 1:01:62 0
XXI Janex 86 Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski 1:02:62 0
XXII Tom i Jerry 4 Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl 1:03:28 0
XXIII Żądełko Team 83 Piotr SzczechKamil Łada 1:03:34 0
XXIV Darkpon 81 Darek MysiewiczKarol Bodziejko 1:04:40 0
XXV Taran 56 Łukasz Święch 1:05:55 0
XXVI Go Gołdap 10 Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk 1:06:21 0
XXVII Skorpi Team 5 Darek ŁadaKamil Łada 1:06:75 0
XXVIII Szach Mat      59 Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski  1:06:90 0
XXIX Leśne Świry 33 Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak  1:07:75 0
XXX    Paralotniarze i spółka       20  Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski 1:09:34 0
XXXI AK-47 3 Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz 1:12:56 0
XXXII Wella Desing Team      88 Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda 1:15:62 0

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 50
II    Paralotniarze i spółka       20  Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski 45
III Leśne Świry 33 Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak  40
IV KLIMEX               34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 30
V Darkpon 81 Darek MysiewiczKarol Bodziejko 28
VI LECH AUTO       15 Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska 26
VII Szach Mat      59 Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski 24
VIII  Bracia W 2 Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz 22
IX ARCA 91  Szymon DziekońskiCezary Jeremicz 20
X Villa Do-Dar 87 Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski 18
XI Pszczółka Maja 70 Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki 16
XII SOWA I PRZYJACIELE              19 Marek  SowaMariusz Krajewski 14
XIII Żądełko Team 83 Piotr SzczechKamil Łada 12
XIV Nocny Patrol 82 Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński 10
XV Straszewooooooooo 52 Dariusz KonończukRoman Kardasz 5
XVI AK-47 3 Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz 4
XVII SCUBAMANIAK 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 3
XVIII Rudzi Team 90 Rudzis RemigiuszDariuszMatejko 2
XIX        Masza i Niedźwiedź 7 Bogusław Budnik,Adrian Pomorski 1
XX Wella Desing Team      88 Sylwia KwiatkowskaWojewoda Justyna 0
XXI Skorpi Team 5 Darek ŁadaKamil Łada 0
XXII Szwagry 97 Piotr SuchodolskiJacek Jankowski 0
XXIII Smerfne Hity 94 Gałkowski 0
XXIV           Dudziński Rally Team 92 Piotr KarpezaDariusz Matejko 0
XXV Janex 8 Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski 0
XXVI Go Gołdap 10 Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk 0
XXVII Tom i Jerry 4 Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl
XXVIII Kosiarze 77 Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński
XXIX Sebex bus 9 Marcin SłabińskiSebastian Górski
XXX                 Metal Technik       30       Grzegorz Bańbuła
XXXI Taran 56 Łukasz Święch
XXXII Mazda Serwis 1 Albert MagierArkadiusz Danieluk
XXXIII
XXXIV
XXXV
XXXVI
XXXVII
XXXVIII

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I SCUBAMANIAK         25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 50

 

Facebook