WYNIKI 1 RUNDY 2017 POLSKIEJ LIGI WRAKÓW – GOŁDAP
KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „
Miejsce | Nazwa Załogi | Numer | Kierowca i Pilot | Punkty |
I | WelladDesign Team | 88 | Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda | 50 |
KONKURENCJA „Czasówka”
Miejsce | Nazwa Załogi | Numer | Kierowca i Pilot | Czas | Punkty |
I | Dudziński Rally Team | 92 | Piotr KarpezaDariusz Matejko | 0:50:46 | 50 |
II | KLIMEX | 34 | Grzegorz Klimek Krzysztof Woźniak | 0:53:15 | 45 |
III | LECH AUTO | 15 | Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska | 0:53:84 | 40 |
IV | Sąsiedzi | 16 | Adam ZagrobaRobert Kierznowski | 0:54:59 | 30 |
V | SCUBAMANIAK | 25 | Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski | 0:55:34 | 28 |
VI | Sebex bus | 9 | Marcin SłabińskiSebastian Górski | 0:56:59 | 26 |
VII | Części VW T4 | 84 | Piotr MasiulaniecAdam Skindler | 0:57:00 | 24 |
VIII | Pszczółka Maja | 70 | Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki | 0:57:50 | 22 |
IX | Kosiarze | 77 | Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński | 0:57:68 | 20 |
X | SOWA I PRZYJACIELE | 19 | Marek SowaMariusz Krajewski | 0:57:84 | 18 |
XI | Nocny Patrol | 82 | Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński | 0:58:00 | 16 |
XII | Mazda Serwis | 1 | Albert MagierArkadiusz Danieluk | 0:58:03 | 14 |
XIII | Straszewooooooooo | 52 | Dariusz KonończukRoman Kardasz | 0:58:21 | 12 |
XIV | Rudzi Team | 90 | Rudzis RemigiuszDariuszMatejko | 0:58:40 | 10 |
XV | Masza i Niedźwiedź | 7 | Bogusław Budnik,Adrian Pomorski | 0:59:28 | 5 |
XVI | Metal Technik | 30 | Grzegorz Bańbuła | 0:59:34 | 4 |
XVII | Villa Do-Dar | 87 | Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski | 0:59:62 | 3 |
XVIII | Bracia W | 2 | Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz | 1:00:36 | 2 |
XIX | Szwagry | 97 | Piotr SuchodolskiJacek Jankowski | 1:01:00 | 1 |
XX | ARCA | 91 | Szymon DziekońskiCezary Jeremicz | 1:01:62 | 0 |
XXI | Janex | 86 | Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski | 1:02:62 | 0 |
XXII | Tom i Jerry | 4 | Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl | 1:03:28 | 0 |
XXIII | Żądełko Team | 83 | Piotr SzczechKamil Łada | 1:03:34 | 0 |
XXIV | Darkpon | 81 | Darek MysiewiczKarol Bodziejko | 1:04:40 | 0 |
XXV | Taran | 56 | Łukasz Święch | 1:05:55 | 0 |
XXVI | Go Gołdap | 10 | Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk | 1:06:21 | 0 |
XXVII | Skorpi Team | 5 | Darek ŁadaKamil Łada | 1:06:75 | 0 |
XXVIII | Szach Mat | 59 | Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski | 1:06:90 | 0 |
XXIX | Leśne Świry | 33 | Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak | 1:07:75 | 0 |
XXX | Paralotniarze i spółka | 20 | Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski | 1:09:34 | 0 |
XXXI | AK-47 | 3 | Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz | 1:12:56 | 0 |
XXXII | Wella Desing Team | 88 | Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda | 1:15:62 | 0 |
KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”
Miejsce | Nazwa Załogi | Numer | Kierowca i Pilot | Punkty |
I | Sąsiedzi | 16 | Adam ZagrobaRobert Kierznowski | 50 |
II | Paralotniarze i spółka | 20 | Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski | 45 |
III | Leśne Świry | 33 | Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak | 40 |
IV | KLIMEX | 34 | Grzegorz Klimek Krzysztof Woźniak | 30 |
V | Darkpon | 81 | Darek MysiewiczKarol Bodziejko | 28 |
VI | LECH AUTO | 15 | Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska | 26 |
VII | Szach Mat | 59 | Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski | 24 |
VIII | Bracia W | 2 | Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz | 22 |
IX | ARCA | 91 | Szymon DziekońskiCezary Jeremicz | 20 |
X | Villa Do-Dar | 87 | Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski | 18 |
XI | Pszczółka Maja | 70 | Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki | 16 |
XII | SOWA I PRZYJACIELE | 19 | Marek SowaMariusz Krajewski | 14 |
XIII | Żądełko Team | 83 | Piotr SzczechKamil Łada | 12 |
XIV | Nocny Patrol | 82 | Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński | 10 |
XV | Straszewooooooooo | 52 | Dariusz KonończukRoman Kardasz | 5 |
XVI | AK-47 | 3 | Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz | 4 |
XVII | SCUBAMANIAK | 25 | Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski | 3 |
XVIII | Rudzi Team | 90 | Rudzis RemigiuszDariuszMatejko | 2 |
XIX | Masza i Niedźwiedź | 7 | Bogusław Budnik,Adrian Pomorski | 1 |
XX | Wella Desing Team | 88 | Sylwia KwiatkowskaWojewoda Justyna | 0 |
XXI | Skorpi Team | 5 | Darek ŁadaKamil Łada | 0 |
XXII | Szwagry | 97 | Piotr SuchodolskiJacek Jankowski | 0 |
XXIII | Smerfne Hity | 94 | Gałkowski | 0 |
XXIV | Dudziński Rally Team | 92 | Piotr KarpezaDariusz Matejko | 0 |
XXV | Janex | 8 | Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski | 0 |
XXVI | Go Gołdap | 10 | Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk | 0 |
XXVII | Tom i Jerry | 4 | Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl | |
XXVIII | Kosiarze | 77 | Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński | |
XXIX | Sebex bus | 9 | Marcin SłabińskiSebastian Górski | |
XXX | Metal Technik | 30 | Grzegorz Bańbuła | |
XXXI | Taran | 56 | Łukasz Święch | |
XXXII | Mazda Serwis | 1 | Albert MagierArkadiusz Danieluk | |
XXXIII | ||||
XXXIV | ||||
XXXV | ||||
XXXVI | ||||
XXXVII | ||||
XXXVIII |
KONKURENCJA “Wyścig śmierci”
Miejsce | Nazwa Załogi | Numer | Kierowca i Pilot | Punkty |
I | SCUBAMANIAK | 25 | Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski | 50 |
-
Events in kwiecień 2024
Pponiedziałek Wwtorek Śśroda Cczwartek Ppiątek Ssobota Nniedziela 11 kwietnia 202422 kwietnia 202433 kwietnia 202444 kwietnia 202455 kwietnia 202466 kwietnia 202477 kwietnia 202488 kwietnia 202499 kwietnia 20241010 kwietnia 20241111 kwietnia 20241212 kwietnia 20241313 kwietnia 20241414 kwietnia 20241515 kwietnia 20241616 kwietnia 20241717 kwietnia 20241818 kwietnia 20241919 kwietnia 20242020 kwietnia 20242121 kwietnia 20242222 kwietnia 20242323 kwietnia 20242424 kwietnia 20242525 kwietnia 20242626 kwietnia 20242727 kwietnia 20242828 kwietnia 20242929 kwietnia 20243030 kwietnia 202411 maja 202422 maja 202433 maja 202444 maja 202455 maja 2024 - 29 marca 2020 – 1 i 1/2 Rundy 2020 PLW - Rychnowo
Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta
PARTNERZY