Wyniki 1 Rundy 2018 PLW – Łyse – Dawia

Wyniki Łyse – Dawia – 15 kwietnia 2018

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       1

 

Wella Desing Team Alicja Kurpiewska       50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
1  KLIMEX 34 0:20:28 50
2           Trzcińskie.pl 1313 0:22:18 45
3 Tabaluga Barczewo Team      105 0:22:60 40
4 Masza i Niedżwiedź 7 00:23:05 30
5 Baczewo Team 124 00:23:22 28
6 Maniek 32 00:23:54 26
7 Ksebki Team 41 00:23: 61 24
8 Wrak Brotchers Patryk 90 00:24: 06 22
9 EL Leczo Team 165 00:24: 11 20
10    Słodziak Team 69 00:24: 16 18
11 Śrubaru 59 00:24: 19 16
12 Szyburscy Team 71 00:24: 45 14
13 GucioTeam 92 00:25: 10 12
14 Team Prezesa 87 00:25: 19 10
15 Didońki 122 00:25: 23 5
16 PO-PIS Team 97 00:25: 47 4
17 Żądełko Team 83 00:25: 49 3
18 Jaco Team 110 00:25: 2 2
19 Bogway 28 00:25: 79 1
20 Sąsiedzi 16 00:25: 89 0
21 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 00:25: 98 0
22 Szerszeń F1 6 00:26:47 0
23   STRAŻ 35 00:26:58 0
24 SOWA I PRZYJACIELE 115 00:26:64 0
25 Metal Technik 30 00:26:67 0
25 Radny Team 61 00:26:67 0
26 Perszing 109 00:27:02 0
27 DĄBEK TEAM 23 00:27:49 0
28 DESPERADO 120 00:27: 59 0
29 KAWETA 5 42 00:28: 09 0
30 Majster Team 37 00:28: 25 0
31 WRAK TEAM MAT-PAW 3 00:28: 60 0
32 Przemysław Rolka 29 00:29: 00 0
33 ŚLE-DZIUB 26 00:29: 03 0
34 Niedźwiedzie 31 00:29: 17 0
35 ROMEK TEAM 51 00:29: 31 0
36 Lech Auto 15 00:29: 45 0
37 KAWETA 3 40 00:29: 87 0
38 Nowogród Team 55 00:30: 04 0
39 WAMK 47 00:30: 23 0
           40 Kosiarze       77 00:30: 67
41 KAWETA 6 43 00:30: 68
42 Nocny Patrol 82 00:30:82
43 BATMAN GARAGE 4 00:31: 59
44 Meryine 49 00:31:69
45 Polo Kuzie 21 00:31:77
46 C.B.R 24 00:31:81
47 Felicia’99 86 00:32:36
48 KAWETA 1 38 00:32:68
49 SOWA I PRZYJACIELE 19 00:32:69
50 KAWETA 2 39 00:33:19
51 POLDŻER TEAM 27 00:34:15
52 Paweł Interewicz 2 00:34:17
53 Autro.pl 36 00:34:39
54 KAS-CAR TEAM 45 00:35:32
55 Warjat 9 00:35: 35
56  Grześ and Grześ 48 01:56: 11
 57 Kumus Team 46 02:15:48
58 JACO TEAM 33 Nie jechał

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” ST

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20                       50
2 Radny Team 61 45
3 Autro.pl 36 40
4 Niedźwiedzie 31 30
5 KAWETA 5 42 28
6 ROMEK TEAM 51 26
7 Sąsiedzi 16 24
8 JACO TEAM 33 22
9 Nowogród Team 55 20
10 KAWETA 1 38 18
11 KAWETA 2 39 16
12 KAWETA 6 43 14
13 Szerszeń F1 6 12
14 POLDŻER TEAM 27 10
15 Paweł Interewicz 2 5
16 KAWETA 3 40 4

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” PROTO

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Masza i Niedżwiedź 7                          50
2 Trzcińskie.pl 1313 45
3 Tabaluga Barczewo Team 105 40
4 Metal Technik 30 30
5 C.B.R 24 28
6 Baczewo Team 124 26
7 Jaco Team 110 24
8 Szyburscy Team 71 22
9 Słodziak Team 69 20
10 Nocny Patrol 82 18
11 SOWA I PRZYJACIELE 19 16
12 Team Prezesa 87 14
13 Felicia’99 86 12
14 STRAŻ 35 10
15 WAMK 47 5
16 Warjat 9 4
17 KAS-CAR TEAM 45                           3
18 Maniek 32 2
19 Grześ and Grześ 48 1
20 EL Leczo Team 165                         0
21 Didońki 122 0
22 Bogway 28 0
23 Lech Auto 15 0
24 Kosiarze 77 0
25 Wrak Brotchers Patryk 90 0
26 Śrubaru 59 0
27 SOWA I PRZYJACIELE 115 0
28 DĄBEK TEAM 23 0
29 GucioTeam 92 0
30 Perszing 109 0
31 WRAK TEAM MAT-PAW 3 0
32 Żądełko Team 83 0
33 Majster Team 37 0
34 Polo Kuzie 21                           0
35 Kumus Team 46                           0
36 PO-PIS Team 97                           0
37 BATMAN GARAGE 4 0
38 WellaDesign Team 88 0
39 ŚLE-DZIUB 26 0
40 Ksebki Team 41 0
41 Meryine 49 0
42 DESPERADO 120 0
43 KLIMEX 34 0

 

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I Nocny Patrol        82 Paweł RelidzyńskiPaweł Skudynowski 50

 

 

 

Facebook