Wyniki 2 Rundy 2017 Polskiej Ligi Wraków – PŁOŃSK

Wyniki 2 Rundy 2017 Polskiej Ligi Wraków PŁOŃSK

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I   EkozyskIwrakteam 13 DanielkowalskiRobertWiśniewski 50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer, w nawiasie numery które byly używane w Płońsku , poza nawiasem właściwe numery PLW Czas Punkty
I Moto Płońsk (83)43 0:47:53 50
II Scorpiteam (5)5 0:47:78 45
III Autro (9)45 0:47:81 40
IV Przodemdotyłu (211)82 0:48:18 30
V Klimex

ArkadiuszSztyc

(20) 34

(16)54

0:48:50

0:48:50

28

28

VI CBR (11)11 0:48:81 26
VII Ekozysk3 wrak team (32)32 0:49:06 24
VIII Paweł Ryciuk (25)55 0:49:46 22
IX Radomir Ziółkowski (4)12 0:49:50 20
X HoppeII (28)28 0:50:09 18
XI LechAuto (15)15 0:50:25 16
XII Ekozysk5 wrak team (18)48 0:50:50 14
XIII Dewiantteam (12)42 0:50:56 12
XIV MawerLand (23)23 0:50:87 10
XV Pio-Nat (10)40 0:50:90 5
XVI Szach-Mat (59)59 0:51:00 4
XVI MPK (8)37 0:51:00 4
XVII DudzińskiRealityTeam (22)22 00:51:01 3
XVIII StowarzyszenieMoto (21)21 0:51:56 2
XIX Ekozysk2WrakTeam (31)31 0:51:65 1
XX Ekozysk4WrakTeam (7)39 0:51:71 0
XXI WrakBrothersPatryk (69)90 0:52:50 0
XXII TomaszOzdarski (29)29 0:52:60 0
XXIII Emotorsport (17)17 0:52:65 0
XXIV WAMK (2)47 0:52:87 0
XXV VillaDoDar (87)91 0:53:74 0
XXVI DamianSiemieniak (1)41 0:53:90 0
XXVII ModlinTeam (24)49 0:54:12 0
XXVIII SzydercyTeam (14)71 0:55:00 0
XXIX Ekozysk1WrakTeam (13)13 0:55:56 0
XXX MetalTechnik (30)30 0:55:78 0
XXXI BezpiecznaJazda (26)26 0:58:53 0
XXXII MariuszJaskólski (19)46 0:58:84 0
XXXIII HoppeI (27)27 0:59:18
XXXIV BielickiTeam (3)38 1:00:46
Xxxv WrakBrotherTeamDamian (89)89 1:06:46
XXXVI Motopłońsk (70)44 nieukończył
XXXVII DawidJóżwiak (6)51 nieukończył
XXXVIII ScherifHultaj (52) 8 nieukończył

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer  , w nawiasie numery które byly używane w Płońsku , poza nawiasem właściwe numery PLW Punkty
       I Autro (9)45 50
II DudzińskiRealityTeam (22)22 45
III Ekozysk1WrakTeam (13)13 40
IV WAMK (2)47 30
V Klimex

ArkadiuszSztyc

(20)34

(16)54

28

28

VI Szach-Mat (59)59 26
VII MPK (8)37 24
VIII DamianSiemieniak (1)41 22
IX WrakBrothersPatryk (69)90 20
X LechAuto (15)15 18
XI StowarzyszenieMoto (21)21 16
XII DawidJóżwiak (6)51 14
XIII PawełRyciuk (25)55 12
XIV TomaszOzdarski (29)29 10
XV BezpiecznaJazda (26)26 5
XVI SzydercyTeam (14)71 4
XVII CBR (11)11 3
XVIII Motopłońsk (70)44 2
XIX Ekozysk 5 wrak team (18)48 1
XX Ekozysk 4 Wrak Team (7)39                          0
XXI Dewiantteam (12)42 0
XXII Pio-Nat (10)40 0
XXIII HoppeI (27)27 0
XXIV Scorpiteam (5)5 0
XXV MetalTechnik (30)30 0
XXVI MawerLand (23)23 0
XXVII Przodem do tyłu (211)82 0
XXVIII ModlinTeam (24)49 0
XXIX Emotorsport (17)17 0
XXX
XXXI HoppeII (28)28 0
XXXII Wrak Brother  Team Damian (89)89 0
XXXIII Ekozysk3 wrak team (32)32 0
XXXIV  Ekozysk 2 Wrak Team (31)31                           0
XXXV Mariusz Jaskólski (19)46                           0
XXXVI BielickiTeam (3)38 0

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”-handycup

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I DudzińskiRealityTeam (22)   22 Piotr KarpezaMariusz Stanisławki 50

 

 

 

Facebook