Wyniki 2 Rundy 2018 PLW – Wykrot

Wyniki Wykrot

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Punkty
      

1

 

   129       50

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
1 Tabaluga Barczewo Team 105 0:22: 54 50
2 Barczewo Team Lopez 125 0:22:78 45
3 Kosiarze      77 0:24:92 40
4 Sąsiedzi 16 00:25:11              30
5 Rolnik team 114 00:25:28 28
6 Jaco Team 110 00:25:82 26
7 Emotorsport 17 00:26: 03 24
8 153 00:26: 42 22
9 151 00:26:54 20
10 143 00:26: 55 18
11 152 00:26: 56 16
12 DĄBEK TEAM 23 00:26: 60 14
13 Meryine 49 00:26: 80 12
14 Nocny Patrol 82 00:27: 11 10
15 Radny Team 61 00:27: 23 5
16 Masza i Niedźwiedź 7 00:27: 26 4
17 136 00:27: 46 3
18 Lech Auto 15 00:27: 48 2
19 Sowa i przyjaciele 115 00:27: 50 1
20 C.B.R 24 00:27:76 0
21 Darkpon 81 00:27:78 0
22 MigoTrans 72 00:27:80 0
23 Orzeł 1 119 00:27:84 0
24 SZYSZKA & LIWAREK 118 00:27:90 0
25 Śrubaru 59 00:28:17 0
26 Kumus team 46 00:28:20 0
27 GucioTeam 92 00:28:35 0
28 PO-PIS Team 97 00:28: 39 0
29 80 00:28: 40 0
30 138 00:28: 46 0
31 KAWETA 6 43 00:28: 53                0
32 Szyburscy Team 71 00:28: 63 0
33 Ksebki Team 40 00:28: 70 0
34 121 00:28: 79 0
35 Szybki i Wściekły 13 00:29: 05 0
36 142 00:29: 22 0
37 Myszyniec 127 00:29: 62 0
38 Warjat 9 00:29: 64 0
39 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 00:30: 07 0
           40 Niedźwiedzie 31 00:30: 31 0
41 146 00:30: 37 0
42 Ekipa Szeryfa 91 00:30:44 0
43 Wrak Brotchers Patryk 90 00:30: 48 0
44 128 00:30: 50 0
45 133 00:30:81 0
46 Ekozysk 1 wrak team 60 00:31:11 0
47 Skorpi Team  5 00:31:90 0
48 DESPERADO 120 00:32: 11 0
49 163 00:32:17 0
50 Majster Team 37 00:32:41 0
51 52 00:32:78 0
52 KAWETA 5 42 00:32:89 0
53 Espero 134 00:33:02 0
54 Szerszeń F1 6 00:33:62 0
55 140 00:34:08 0
56 Olsbud 135 00:34:62 0
57 139 00:35:09 0
58 137 00:35:75 0
59 Czciciele Bobrzej Nory 144 00:36:25 0
60

 

145 00:36:56 0
 

61

KAWETA 2 39 00:37:02 0
62 Bracia P 132 00:41:81 0
63 SCUBAMANIAK 25 00:41:89 0
64 141 Nie ukończył 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” ST

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 146                         50
2 KAWETA 6 43 45
3 Szyburscy Team 71 40
4 136 30
5 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 28
6 168 26
7 Szerszeń F1 6 24
8 Sąsiedzi 16 22
9 C.B.R 24 20
10 Radny Team 61 18
11 Niedźwiedzie 31 16
12 143 14
13 KAWETA 5 42 12
14 Bracia P 132 10
15 80 5
16 138 4
17 Czciciele Bobrzej Nory 144 3
18 KAWETA 2 39 2
19     autro.pl 36 1
20 140 0
21 139 0
22 142 0
23 Wrak Brotchers Patryk 90 0
24 Ekozysk 1 wrak team 60 0

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” PROTO

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Barczewo Team Lopez 125                          50
2 Masza i Niedźwiedź 17 45
3 DĄBEK TEAM 23 40
4 JDM 128 30
5 Tabaluga Barczewo Team 105 28
6 Majster Team 37 26
7 Szybki i Wściekły 13 24
8 153 22
9 Darkpon 81 20
10 Olsbud 135 18
11 SCUBAMANIAK 25 16
12 151 14
13 Lech Auto 15 12
14 Śrubaru 59 10
15 Żądełko Team 83 5
16 Myszyniec 127 4
17 Jaco Team 110                           3
18 Rolnik team 114 2
19 Kosiarze 77 1
20 Masza i Niedzwiedź 7                          0
21 152 0
22 MigoTrans 72 0
23 121 0
24 Kumus team 46 0
25 PO-PIS Team 97 0
26 163 0
27 Wrack to the future 129 0
27 WRAK ATAK 131 0
28 SOWA I PRZYJACIELE 115 0
29 SZYSZKA & LIWAREK 118 0
30 Automil 52 0
31 Orzeł 1 119 0
32 GucioTeam 92 0
33 polkol 133 0
34 Ekipa Szeryfa 91                            0
35 141                            0
36 Meryine 49                           0
37 Nocny Patrol 82
38 BWiB 9
39 Skorpi Team 5
40 145
41 Kuba Team 137
41 BĄBEL DEMOLKA 130

 

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
I Sowa i przyjaciele        115 50

 

 

 

Facebook