Wyniki 3 Rundy 2017 PLW – Kąty

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
      

I

 

MOWER LAND  

23

Andrzej Sokołowski

Maciej Traks

 

50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
I Sąsiedzi 16 0:48:93 50
II KLIMEX 34 0:49:18 45
III Straszewoooooooooo        52 0:49:40 40
IV Części VW T4 84 0:50:09 30
V Trzcińskie.pl 1313 0:52:50 28
VI Lech Auto 15 0:53:84 26
VII Migo Trans 72 0:54:43 24
VIII Masza i Niedźwiedź 7 0:55:09 22
IX BMW E36 62 0:55:50 20
X Radny 61 0:55:81 18
X X Łomża 99 0:55:81 18
XI Wella Desing Team 88 0:56:31 16
XII Budziłek Kamil 111 0:56:87 14
XIII PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 0:56:90 12
XIV Blok Ekipa 35 0:57:21 10
XV Czarna Zdzira 102 0:57:36 5
XVI Karetka 69 0:57:50 4
XVII Mower Land 23 0:58:25 3
XVIII NEMO 93 0:58:68 2
XIX Poredziaki 95 0:58:87 1
XX WAMK 47 0:59:34 0
XXI Szach Mat 59 0:59:37 0
XXII Mazda Serwis 1 0:59:40 0
XXIII Eko Zysk 1 Wrak Team 13 1:00:06 0
XXIV Pędzący Jeleń 79 1:00:12 0
XXV  

PO-PIS Team

97 1:00:37 0
XXVI Skorpi Team 5 1:00:46 0
XXVII MowerLand Sokołowski- Serwis Kosiarek 100 1:00:75 0
XXVIII Wrak Brotchers Patryk 90 1:01:62 0
XXIX Wrak Brotchers – Damian 89 1:01:84 0
XXX Eko Zysk 4 Wrak Team      39 1:02:00 0
XXXI Kamil Grajko 106 1:02:65 0
XXXII Złomek Team     92 1:03:15 0
XXXIII Torpeda 107 1:03:37  0
XXXIV Kogucik Team 96 1:03:59  0
Xxxv Szerszeń F1 6 1:05:37  0
XXXVI Strzelec Team 76 1:05:37  0
XXXVII Biały Kot 108 1:07:43  0
XXXVIII Szybki 94 1:09:62  0
XXXIX Perszing 109 1:12:56 0
XL Ruszczyk Jacek 110 2:10:30  0
XLI Żądełko Team 83 3:00:60  0
XLII Sowa i Przyjaciele 19 nie ukończył  0

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
       I PO-PIS Team                           97                       50
II Trzcińskie.pl 1313 45
III Eko Zysk 4 Wrak Team 39 40
IV Mazda Serwis 1 30
V Części VW T4                         84 28
VI X Łomża                            99 26
VII Blok Ekipa 35 24
VIII Karetka 69 22
IX Lech Auto                      15  20
X Perszing 109  18
XI Szybki 94  16
XII Poredziaki                            95  14
XIII Wrak Brotchers – Damian 89  12
XIV WAMK 47  10
XV Żądełko Team 83  5
XVI Wella Desing Team                           88  4
XVII KLIMEX 34  3
XVIII Masza i Niedźwiedź                           7  2
XIX Sowa i Przyjaciele 19  1
XX Wrak Brotchers Patryk 90  0
XXI Pędzący Jeleń 79  0
XXII Czarna Zdzira 102  0
XXIII Mower Land                           23  0
XXIV Migo Trans 72  0
XXV Kamil Grajko                          106  0
XXVI MowerLand Sokołowski- Serwis Kosiarek 100  0
XXVII Straszewoooooooooo                           52  0
XXVIII BMW E36 62  0
XXIX Eko Zysk 1 Wrak Team 13  0
XXX Skorpi Team                             5  0
XXXI Złomek Team                           92  0
XXXII Radny                          61  0
XXXIII Mower Land 23  0
XXXIV Torpeda 107  0
XXXV NEMO                     93  0
XXXVI Kogucik Team 96  0
XXXVII PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20  0
XXXVIII Szerszeń F1 6  0
XXXIX Ruszczyk Jacek 110  0
XL Szach Mat 59  0
XLI Sąsiedzi 16  0
XLII Budziłek Kamil 111  0
XLIII Biały Kot 108  0

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I TORPEDA        107 Maciej Żyliński

Michał Żyliński

 

50

 

 

 

Facebook