Wyniki 3 Rundy 2018 PLW – Piątnica

PIĄTNICA 3 Runda 2018 PLW –  5 sierpnia 2018

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       1

 

Sowa I Przyjaciele    19 Marek SowaPrzemysław Jesiotr       50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
1 Baczewo Team      124 0:25:94 50
2     Darkpon 81 0:25:97 45
3 Tabaluga Barczewo Team      105 0:27:00 40
4                    Wolf 3      155 00:27:62 30
5 SZYSZKA & LIWAREK 118 00:28:15 28
6 Biskupiecki team 164 00:28:23 26 
6 Sowa I Przyjaciele 19                00:28:23              26
7 Jaco Team  110 00:28: 32 24
8 Niedźwiedzie 31 00:28:47 22
9 Kosiarze 77 00:28: 63 20
10 Biskupiecki team 2 166 00:28:71 18
11   autro.pl 36 00:28: 79 16
12 SzyszKA & LIWAREK 2 141 00:29:05 14
13 Nocny Patrol 82 00:29:11 12
14 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 00:29:30 10
15 Śrubaru      5     9 00:29:42 5
16 Lech Auto 15 00:29:50 4
17 Mazda 80 00:29:60 3
18 Warjat 9 00:29:61 2
19     138             00:29:85 1
 20 STOLMAR     171           00:29:96
20 PO-PIS Team        97           00:29:96 0
21 Skorpi Team ST   50             00:29:97 0
22 Automil 52 00:29:99 0
22 Na Pohybel Squad 3 153 00:29:99
23 MK 2 Team 156 00:30:20 0
24 Didońki 122 00:30:24
24 Na Pohybel Squad 1 151 00:30:24
25 Szyburscy Team 71 00:30:30 0
26 Radny Team 61 00:30:37 0
27 Rob-Bud 127 00:30:67 0
27 Kuba Team 137 00:30:67
28 GP Serwis 148 00:31:01 0
29 Majster Team 37 00:31:04 0
30 carmageddon  – A5 117 00:31: 31 0
31 SOWA I PRZYJACIELE 115 00:31:40 0
32 BARNABY TEAM 175 00:31: 51 0
33 Na Pohybel Squad 4 154 00:31: 57 0
34 polkol 133 00:31:58 0
35 KAWETA 4 42 00:32:19 0
36 KAWETA 5 43 00:32:33 0
37 GucioTeam 92 00:32:37 0
38 Avio-star Grubson TEAM 150 00:32:48 0
39 Perszing 109 00:32:62 0
           40 Boro & Nela Team      169 00:33:25
41 Desperado 120 00:33:35
42 KAWETA 2 39 00:33:39
43 KAWETA 3 40 00:34:65
44 Robert Chojnowski 136 00:35:06
45 Ekipa Szeryfa 91 00:35:07
46 Szerszeń F1 6 00:35:10
47 Rob-Tom patology racing 167 00:36:67
48 Olsbud 135 00:39:25
49 KAWETA 1 38 00:42:74
50 149 00:43:89
51 Wrak Brotchers Patryk 90 00: 54:48
52 BATMAN GARAGE 4 01:20:73
53 Ciepły Adrenalina 147 01:21:37
54 DĄBEK TEAM 23 01:27:07

 

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” ST

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Niedźwiedzie 31                       50
2 KAWETA 3 40 45
3 autro.pl 36 40
4 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 30
5 Szyburscy Team 71 28
6 GP Serwis 148 26
7 Mazda 80 24
8 Skorpi Team ST 50 22
9 Wrak Brotchers Patryk 90 20
10 KAWETA 5 43 18
11 Robert Chojnowski 136 16
12 138 14
13 KAWETA 2 39 12
14 KAWETA 1 38 10
15 Kuba Team 137 5
16 ekozysk1wrakteam                   60                           4
17 KAWETA 4 42 3
18                 149 2
19 STOLMAR 171 1

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” PROTO

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Darkpon 81                          50
2 polkol 133 45
3 barczewo team 124 40
4 Na Pohybel Squad 3 153 30
5 SOWA I PRZYJACIELE 19 28
6 Warjat 9 26
7 Radny Team 61 24
8 SZYSZKA & LIWAREK 118 22
9 Lech Auto 15 20
10 Wolf 3 155 18
11 MK 2 Team 156 16
12 GucioTeam 92 14
13 Jaco Team 110 12
14 Tabaluga Barczewo Team 105 10
15 SOWA I PRZYJACIELE 154 5
16 Boro & Nela Team 169 4
17 Perszing 109                           3
18 Ekipa Szeryfa 91 2
19 Na Pohybel Squad 1 151 1
20 SzyszKA & LIWAREK 2 141                           0
21 Automil 52 0
22 Kosiarze 77 0
23 SOWA I PRZYJACIELE 115 0
24 DĄBEK TEAM 23 0
25 Biskupiecki team 2 166 0
26 Didońki 122 0
27 Avio-star Grubson TEAM 150 0
28 Desperado 120 0
29 Rob-Bud 127 0
30 BARNABY TEAM 175 0
31 Olsbud 135 0
32 BATMAN GARAGE 4
33 PO-PIS Team 97
34 carmageddon  – A5 117
35 Cieply Adrenalina 147
36 Śrubaru 59
37 Majster Team 37
38 Rob-Tom patology racing 167

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I        118 Adam SzyszkaSławomir Bałdyga 50

 

 

 

Facebook