Wyniki 6 Rundy 2018 PLW – Pasym

PASYM

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       1  MD AUTO    172 Marcin DąbkowskiGrzegorz Perzan       50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
1 BARCZEWO  TEAM LOPE      125 0:32:02 50
2 MANIEK 32 0:33:45 45
3 CZĘŚCI VW T4      84 0:33:48 40
4 OLSBUD 135 00:33:66 30
5 TABALUGA BARCZEWO  TEAM 105 00:33:81 28
6 KLIMEX 34 00:34:12 26
7 JACO TEAM 110                00:34:16 24
8 DARKPON 81 00:34:50 22
9 DUDZIŃSKI  RALLY TEAM 22 00:34:60 20
10 RYBKA 72 00:34:69 18
11 MAZDA 80 00:34:92 16
12 SZYSZKA & LIWAREK 2 141 00:34:96 14
13 DUDZIŃSKI  RALLY                TEAM 2 222 00:35:03 12
14 BISKUPIECKI TEAM 164 00:35:16 10
15 BISKUPIECKI TEAM 2 166 00:35:50 5
16 Masza i Niedzwiedź 7 00:35:68 4
17 LECH AUTO 15 00:35:70 3
18 208 00:35:74 2
19 225 00:36:05 1
20 WARJAT 9           00:36:27 0
21 POD NAPIĘCIEM 251             00:36:30 0
22 260 00:36:39 0
23 207 00:36:40 0
24 M&M 245 00:36:41 0
25 OLSBUD  I SPÓŁKA 248 00:36:56 0
26 212 00:36:59
27 KOSIARZE 77 00:36:70 0
27 KRASZKADERZY 256 00:36:70 0
28 Auto Trans 230 00:36:88 0
29 MOBILNA WULKANIZACJA TEAM 224 00:37:06 0
30 Wrak race Morąg team 227 00:37:08 0
31 Papaje 254 00:37:09 0
32 Niedźwiedzie 31 00:37:12 0
33 SOWA I PRZYJACIELE 19 00:37:20 0
34 Rychu i Kurp 173 00:37:21 0
35 223 00:37:27 0
36 DĄBEK TEAM 23 00:37:40 0
37 SZYSZKA & LIWAREK 118 00:37:43 0
38 Pjoter 246 00:37:56 0
39 autro.pl 36 00:37:57 0
           40 172 00:37:60 0
41 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 00:37:63 0
42 Desperado 120 00:37:67 0
43 PO-PIS Team 97 00:37:79 0
44 SOWA I PRZYJACIELE 115 00:37:94 0
45 236 00:38:63 0
45 ASTECH PASYM 228 00:38:63 0
46 Adam-autopomoc 247 00:38:74 0
47 Wrak Brotchers Patryk 90 00:39:06 0
48 Asterixy 249 00:39:25 0
49 Team elektroda 250 00:39:29 0
50 ROMEK TEAM 51 00:39:38 0
51 Nocny Patrol 82 00:39:49 0
52 233 00:39:55 0
53 Czciciele Bobrzej Nory 144 00: 39:88 0
54 Emotorsport 17 00:39:93 0
55 SZYSZKA & LIWAREK 1 140 00:40:00 0
56 178 00:40:06 0
57 KUBA TEAM 137 00:40:42 0
58 AUTOMIL 52 00:40:55 0
59 CZARNY  LOTOS 255 00:41:02 0
60 XXX 00:42:17 0
61 BORO & NELA TEAM 169 00:43:15 0
62 EKIPA KRYZYS 232 00:43:38 0
63 PILNIK 235 00:43:86 0
64 SZABLA TEAM 253 00:44:25 0
65 221 00:45:57 0
66 KETA 231 00:47:48 0
67 MUSTANG TEAM 203 00:48:43 0
68 BARNABY TEAM 175 nie ukończył 0

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” ST

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Części VW T4 84                       50
2 MAZDA 80 45
3 207 40
4 Kraszkaderzy 256 30
5 PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 28
6 Czciciele Bobrzej Nory 144 26
7 208 24
8 POD NAPIĘCIEM 251 22
9 Wrak Brotchers Patryk 90 20
10 TYLKOWO TEAM 233 18
11 Niedźwiedzie 31 16
12 SOWA I PRZYJACIELE 115 14
13 Adam-autopomoc 247 12
14 225 10
15 MOBILNA WULKANIZACJA TEAM 224 5
16 TYLKOWO TEAM 233                           4
17 212                           3
18 261                          2
19 PILNIK 235 1
20 Kuba Team 137 0
21 178                           0
22 EKIPA KRYZYS 232
23 POD NAPIĘCIEM 251
24   Autro.pl 36
25 236
26 SZYSZKA & LIWAREK 1 140
27 207
28 ASTECH PASYM 228
29 Biskupiecki Team 164
30 Papaje 254

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy” PROTO

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 KLIMEX 34                          50
2 OLSBUD 135 45
3 DARKPON 81 40
4 OLSBUD I SPÓŁKA 248 30
5 SZYSZKA & LIWAREK 2 141 28
6 JACO TEAM 110 26
7 WRAK RACE  MORĄG TEAM 227 24
8 EMOTOSPORT 17 22
9 TABALUGA  BARCZEWO TEAM 105 20
10 BORO & NELA TEAM 169 18
11 Dudziński Rally Team 22 16
12 Masza i Niedzwiedź 7 14
13 SOWA I PRZYJACIELE 19 12
14  Barczewo Team Lopez 125 10
15 Dudziński Rally Team 2 222 5
16 SZYSZKA & LIWAREK 118 4
17 PJOTER 246                           3
18 BISKUPIECKI TEAM  2 166 2
19 PĘDZĄCY JELEŃ 97 1
20 AUTOMIL 52                          0
21 ROMEK TEAM 51 0
22 260 0
23 LECH AUTO 15 0
24 MD AUTO 172 0
25 MANIEK 32 0
26 WRAK BROTCHERS PATRYK 90 0
27 AUTO TRANS 230 0
28 DĄBEK TEAM 23
29 WILIŃSKI -BENZ 252
30 KOSIARZE 77
31 BARNABY TEAM 175
32 223
33 DESPERADO 120
34 NOCNY PATROL 82
35 XXX
36 RYCHU I KURP 173
37 ASTERIXY 249
38 CZARNY LOTOS 255
39 SZABLA TEAM 253
40 TEAM ELEKTRODA 250
41 MUSTANG TEAM 203
42 KETA 231
43 M&M 245

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I OLSBUD        135 Piotr OlbryśMarek Olbryś 50

 

 

 

Facebook