Wyniki Sezon 2017

WYNIKI 1 RUNDY 2017 POLSKIEJ LIGI WRAKÓW – GOŁDAP

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
      I

 

 WelladDesign Team 88 Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda

 

50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Czas Punkty
I           Dudziński Rally Team  92 Piotr KarpezaDariusz Matejko 0:50:46 50
II KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 0:53:15 45
III LECH AUTO       15 Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska 0:53:84 40
IV Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 0:54:59 30
V SCUBAMANIAK 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 0:55:34 28
VI Sebex bus 9 Marcin SłabińskiSebastian Górski 0:56:59 26
VII Części VW T4 84 Piotr MasiulaniecAdam Skindler 0:57:00 24
VIII Pszczółka Maja 70 Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki 0:57:50 22
IX Kosiarze 77 Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński 0:57:68 20
X SOWA I PRZYJACIELE     19 Marek  SowaMariusz Krajewski 0:57:84 18
XI Nocny Patrol 82 Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński 0:58:00 16
XII Mazda Serwis 1 Albert MagierArkadiusz Danieluk 0:58:03 14
XIII Straszewooooooooo 52 Dariusz KonończukRoman Kardasz 0:58:21 12
XIV Rudzi Team 90 Rudzis RemigiuszDariuszMatejko 0:58:40 10
XV        Masza i Niedźwiedź 7 Bogusław Budnik,Adrian Pomorski 0:59:28 5
XVI                 Metal Technik       30       Grzegorz Bańbuła 0:59:34 4
XVII Villa Do-Dar 87 Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski 0:59:62 3
XVIII  Bracia W 2 Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz 1:00:36 2
XIX Szwagry 97 Piotr SuchodolskiJacek Jankowski 1:01:00 1
XX ARCA 91  Szymon DziekońskiCezary Jeremicz 1:01:62 0
XXI Janex 86 Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski 1:02:62 0
XXII Tom i Jerry 4 Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl 1:03:28 0
XXIII Żądełko Team 83 Piotr SzczechKamil Łada 1:03:34 0
XXIV Darkpon 81 Darek MysiewiczKarol Bodziejko 1:04:40 0
XXV Taran 56 Łukasz Święch 1:05:55 0
XXVI Go Gołdap 10 Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk 1:06:21 0
XXVII Skorpi Team 5 Darek ŁadaKamil Łada 1:06:75 0
XXVIII Szach Mat      59 Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski

 

1:06:90 0
XXIX Leśne Świry 33 Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak

 

1:07:75 0
XXX    Paralotniarze i spółka       20  Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski 1:09:34 0
XXXI AK-47 3 Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz 1:12:56 0
XXXII Wella Desing Team      88 Sylwia KwiatkowskaJustyna Wojewoda 1:15:62 0

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 50
II    Paralotniarze i spółka       20  Rafał ZalewskiMieczysław Zalewski 45
III Leśne Świry 33 Ariel KaźmierczakJacek Kaźmierczak

 

40
IV KLIMEX               34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 30
V Darkpon 81 Darek MysiewiczKarol Bodziejko 28
VI LECH AUTO       15 Lech KurpiewskiMonika Kurpiewska 26
VII Szach Mat      59 Marcin RzeźbikAndrzej Godlewski 24
VIII  Bracia W 2 Rafał WierkiewiczMichał Wierkiewicz 22
IX ARCA 91  Szymon DziekońskiCezary Jeremicz 20
X Villa Do-Dar 87 Mateusz MiściurŁukasz Kozłowski 18
XI Pszczółka Maja 70 Krzysztof SacharkiewiczKrzysztof Wysocki 16
XII SOWA I PRZYJACIELE              19 Marek  SowaMariusz Krajewski 14
XIII Żądełko Team 83 Piotr SzczechKamil Łada 12
XIV Nocny Patrol 82 Paweł RelidzyńskiŁukasz Koziński 10
XV Straszewooooooooo 52 Dariusz KonończukRoman Kardasz 5
XVI AK-47 3 Tomasz BondzioŁukasz Anuszkiewicz 4
XVII SCUBAMANIAK 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 3
XVIII Rudzi Team 90 Rudzis RemigiuszDariuszMatejko 2
XIX        Masza i Niedźwiedź 7 Bogusław Budnik,Adrian Pomorski 1
XX Wella Desing Team      88 Sylwia KwiatkowskaWojewoda Justyna 0
XXI Skorpi Team 5 Darek ŁadaKamil Łada 0
XXII Szwagry 97 Piotr SuchodolskiJacek Jankowski 0
XXIII Smerfne Hity 94 Gałkowski 0
XXIV           Dudziński Rally Team  92 Piotr KarpezaDariusz Matejko 0
XXV Janex 8 Piotr JankowskiPatryk Pietruszewski 0
XXVI Go Gołdap 10 Rafał TyszlakBartłomiej Waszczuk 0
XXVII Tom i Jerry 4 Kamil KornatowskiArkadiusz Sztyl
XXVIII Kosiarze 77 Andrzej RelidzyńskiŁukasz Koziński
XXIX Sebex bus 9 Marcin SłabińskiSebastian Górski
XXX                 Metal Technik       30       Grzegorz Bańbuła
XXXI Taran 56 Łukasz Święch
XXXII Mazda Serwis 1 Albert MagierArkadiusz Danieluk
XXXIII
XXXIV
XXXV
XXXVI
XXXVII
XXXVIII

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I SCUBAMANIAK         25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 50

 

Wyniki 2 Rundy 2017 Polskiej Ligi Wraków PŁOŃSK

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
      

I

 

Ekozysk I wrak team  

13

Daniel Kowalski

Robert Wiśniewski

 

50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer , w nawiasie numery które byly używane w Płońsku , poza nawiasem właściwe numery PLW Czas Punkty
I Moto Płońsk (83)43 0:47:53 50
II Scorpiteam (5)5 0:47:78 45
III Autro (9)45 0:47:81 40
IV Przodem do tyłu (211)81 0:48:18 30
V Arkadiusz Sztyc (16)54 0:48:50 28
VI CBR (11)11 0:48:81 26
VII Ekozysk3 wrak team (32)32 0:49:06 24
VIII Paweł Ryciuk (25)55 0:49:46 22
IX Radomir Ziółkowski (4)12 0:49:50 20
X HoppeII (28)28 0:50:09 18
XI LechAuto (15)15 0:50:25 16
XII Ekozysk5 wrak team (18)48 0:50:50 14
XIII Dewiantteam (12)42 0:50:56 12
XIV MawerLand (23)23 0:50:87 10
XV Pio-Nat (10)40 0:50:90 5
XVI Szach-Mat (59)59 0:51:00 4
XVI MPK (8)37 0:51:00 4
XVII DudzińskiRealityTeam (22)22 00:51:01 3
XVIII StowarzyszenieMoto (21)21 0:51:56 2
XIX Ekozysk2WrakTeam (31)31 0:51:65 1
XX Ekozysk4WrakTeam (7)39 0:51:71 0
XXI WrakBrothersPatryk (69)90 0:52:50 0
XXII TomaszOzdarski (29)29 0:52:60 0
XXIII Emotorsport (17)17 0:52:65 0
XXIV WAMK (2)47 0:52:87 0
XXV VillaDoDar (87)91 0:53:74 0
XXVI DamianSiemieniak (1)41 0:53:90 0
XXVII ModlinTeam (24)49 0:54:12 0
XXVIII SzydercyTeam (14)71 0:55:00 0
XXIX Ekozysk1WrakTeam (13)13 0:55:56 0
XXX MetalTechnik (30)30 0:55:78 0
XXXI BezpiecznaJazda (26)26 0:58:53 0
XXXII MariuszJaskólski (19)46 0:58:84 0
XXXIII HoppeI (27)27 0:59:18
XXXIV BielickiTeam (3)38 1:00:46
Xxxv WrakBrotherTeamDamian (89)89 1:06:46
XXXVI Motopłońsk (70)44 nieukończył
XXXVII DawidJóżwiak (6)51 nieukończył
XXXVIII Klimex (20)34 nieukończył
XXXIX ScherifHultaj (52)8 nieukończył

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer  , w nawiasie numery które byly używane w Płońsku , poza nawiasem właściwe numery PLW Punkty
       I Autro (9)45  

50

II DudzińskiRealityTeam (22)22 45
III Ekozysk1WrakTeam (13)13 40
IV WAMK (2)47 30
V ArkadiuszSztyc (16)54 28
VI Szach-Mat (59)59 26
VII MPK (8)37 24
VIII DamianSiemieniak (1)41 22
IX WrakBrothersPatryk (69)90 20
X LechAuto (15)15 18
XI StowarzyszenieMoto (21)21 16
XII DawidJóżwiak (6)51 14
XIII PawełRyciuk (25)55 12
XIV TomaszOzdarski (29)29 10
XV BezpiecznaJazda (26)26 5
XVI SzydercyTeam (14)71 4
XVII CBR (11)11 3
XVIII Motopłońsk (70)44 2
XIX Ekozysk 5 wrak team (18)48 1
XX Ekozysk 4 Wrak Team (7)39                          0
XXI Dewiantteam (12)42 0
XXII Pio-Nat (10)40 0
XXIII HoppeI (27)27 0
XXIV Scorpiteam (5)5 0
XXV MetalTechnik (30)30 0
XXVI MawerLand (23)23 0
XXVII Przodem do tyłu (211)81 0
XXVIII ModlinTeam (24)49 0
XXIX Emotorsport (17)17 0
XXX Klimex (20)34 0
XXXI HoppeII (28)28 0
XXXII Wrak Brother  Team Damian (89)89 0
XXXIII Ekozysk3 wrak team (32)32 0
XXXIV  Ekozysk 2 Wrak Team (31)31                           0
XXXV MariuszJaskólski (19)46                           0
XXXVI BielickiTeam (3)38 0

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”-handycup

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I DudzińskiRealityTeam        22  

PiotrKarpeza

MariuszStanisławki

50

 

 

 

Facebook