Wyniki 5 Runda 2017 Tomaryny

TOMARYNY

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I

 

ELTORO – LOCO       126 Łukasz Biesalski 50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Czas Punkty
1 Dudziński Really Team 22 0:29:14 50
2 Rezmer Wrak Team 119 0:30:29 45
3 Axamm 134 0:30:42 40
4 Shrek i osioł 154 0:30:47 30
5 Darkpon 81 0:30:77 28
6 Klimex 34 0:30:79 26
7 ELTORO – LOCKO 126 0:30:80 24
8 Barczewo Team 2 125 0:30:86 22
9 Tabaluga Barczewo Team 105 0:30:87 20
10 Nocny Patrol 82 0:31:02 18
11 Lech Auto 15 0:31:34 16
12 Olsztyn Wrak Race Team 78 0:31:37 14
12 Black Banditen 62 0:31:37 14
13 Nord Team4 132 0:31:44 12
14 Team Barbarosa 120 0:31:79 10
15 Żądełko Team 83 0:31:86 5
16 Team Barbarosa 2 121 0:31:87 4
17 Ancar 2 148 0:31:91 3
18 Części VWT4 84 0:32:00 2
19 Ancar 1 147 0:32:07 1
20 Masza i Niedźwiedź 7 0:32:19 0
21 Arca 139 0:32:21 0
21 Emotosport 17 0:32:21 0
22 Barbarosa 3 146 0:32:28 0
23 PO-PIS Team 97 0:32:47 0
24 Auto Kasacja Tomaryny 123 0:33:21 0
25 Radi 152 0:33:22 0
26 WAMK 47 0:33:33 0
27 Śrubaru 59 0:33:36 0
27 Sheriff Hultaj 8 0:33:36 0
28 Nord Team 7 138 0:33:59 0
29 Sniper 122 0:33:65 0
30 Mecha –Maczeta 153 0:33:72 0
31 Nord Team 6 137 0:33:73
32 Ejzak Transport 143 0:33:92
33 Lipi Team 144 0:34:28
34 Szybburscy Team 71 0:34:35
35 Barczewo Team 124 0:34:40
36 Nitro Edwin 150 0:34:83
37 Wrak Brotchers Patryk 90 0:35:28
38 Willa – Dodar 87 0:35:85
39 Serwis Tir Jeżyński 145 0:35:86
40 Nord Team 1 129 0:36:46
41 Ostatnia Prosta 128 0:36:49
42 Paralotniarze i Spółka 20 0:36:74
43 Nord Team 3 131 0:37:22
44 O  skurwesyn 149 0:37:38
45 Gugała Biznes Machlojka Korporejszyn 777 0:38:87
46 Nord Team 2 130 0:38:99
47 Nord Team 5 133 0:39:39
48  Ede Autogas Team 141 0:40:69
49 Śruba 151 0:41:12
50 Dariusz Matela 136 0:45:08

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
1 Dudziński Really Team 22                       50
2 Barczewo Team 2 125 45
3 PO-PIS Team 97 40
4 Lech Auto 15 30
5 Masza i Niedźwiedź 7 28
6 Arca 139 26
7 Darkpon 81 24
8 Black Banditen 62 22
9 Części VWT4 84 20
10 ELTORO – LOCKO 126 18
11 Rezmer Wrak Team 119 16
12 Tabaluga Barczewo Team 105 14
13 WAMK 47 12
14 Dariusz Matela 136 10
15 Shrek i osioł 154 5
16 Olsztyn Wrak Race Team 78                          4
17 Nord Team 5 133 3
18 Nord Team 1 129 2
19 Serwis Tir Jeżyński 145                           1
20 Nocny Patrol 82 0
21 Szybburscy Team 71 0
22 Żądełko Team 83 0
23 Klimex 34 0
24 Ancar 2 148 0
25 O  skurwesyn 149 0
26 Gugała Biznes Machlojka Korporejszyn 777 0
27 Śruba 151 0
28 Sniper 122 0
29 Ejzak Transport 143 0
30 Nord Team4 132                           0
31 Lipi Team 144                           0
32 Nitro Edwin 150                           0
33 Axamm 134
34 Auto Kasacja Tomaryny 123
35 Wrak Brotchers Patryk 90
36 Nord Team 2 130
37 Team Barbarosa 120
38 Ancar 1 147
39 Nord Team 6 137
40 Willa – Dodar 87
41 Sheriff Hultaj 8
42 Ostatnia Prosta 128
43 Nord Team 3 131
44 Nord Team 7 138
45 Mecha –Maczeta 153
46 Ede Autogas Team 141
47  Team Barbarosa 2 121
48 Śrubaru 59
49 Barbarosa 3 146
50 Radi 152
51 Barczewo Team 124

 

 

 

 

 

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Punkty
I Olsztyn Wrak Race Team 78 50

 

 

 

Facebook