Wyniki Sezon 2016

                           1 Runda 2016  Tyszki Łabno

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I  TEAM ŚNIADOWO 21 Mariusz Kamecki            Artur Jankowski 50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Czas Punkty
I METAL TECHNIK 30 Grzegorz Bańbuła 0:37:81 50
II LECH AUTO 15 Lech KurpiewskiKarol Bałoń 0:38:93 45
III           Dudziński Rally Team 39 Piotr Karpeza 0:40:56 40
IV HALS DESTRUKCJA         4 Wojciech PopławskiTomasz Popławski 0:40:96 30
V ETD ŁOMŻA      18 Rafał Sobczyński              Andrzej Miłosek 0:40:87 28
VI KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 0:42:00 26
VII Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 0:42:50 24
VIII FIX & GO 31 Kamil KoczkodonMichał Siekierski 0:43:81 22
IX               Net-Komp Team 66 Marcin Orłowski 0:44:56 20
X Szybki 40 Damian KołakowskiPaweł Zduńczyk 0:44:96 18
XI BW i B 8 Wojciech Borkowski 0:45:06 16
XII SOWA I PRZYJACIELE 19 Marek SowaPrzemysław Jesiotr 0:45:28 14
XIII      Dzikie Ryje 22 Hubert Wykowski              Karol Serafin 0:45:34 12
XIV Szerszeń 24 Sławomir Dmochowski 0:45:43 10
XV          Jaraż Rejli Tiiim 26 Adrian Nidzgorski                       Piotr Szupiluk 0:45:59 5
XVI TRZCIŃSKIE.PL 13 Andrzej Popielarczyk 0:46:40 4
XVII XŁomża Team 11 Krzysztof TyszkaMarek Gładysiak 0:46:50 3
XVIII PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 Rafał ZalewskiBogusław Pietruszka 0:46:56 2
XIX MOTO-TEAM 12 Rafał WdziękońskiDaniel 0:47:71 1
XX Hals Reaktywacja 3 Witkowski Paweł 0:47:91 0
XXI BMW Power 9 Paweł PruszkowskiDawid Kaczmarczyk 0:48:43 0
XXII Barbie lale-to 10 Mateusz DębowskiMarcin Plona 0:48:65 0
XXIII  PRL      38 Zbigniew Banach                    Konrad Pupek 0:48:66 0
XXIV                      Ja i Stryj 37 Paweł KaczyńskiSzymon Zaręba 0:48:71 0
XXV Agrotechnik 28 0:48:78 0
XXVI Nieśmiertelni 23 Radosław CichyMateusz Cichy 0:48:84 0
XXVII 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski 0:48:87 0
XXVIII Turośl pl 33 Przemek Pisarek 0:49:50 0
XXIX Team Śniadowo 21 Mariusz KameckiJankowski Artur 0:50:93 0
XXX Pepe I Przyjaciele 41 Paweł PaskaPiotr Paska 0:51:68 0
XXXI Skorpi Team 5 Darek ŁadaKamil Łada 0:52:18 0
XXXII Hals Destrukcja 4 Wojtek PopławskiTomek Popławski 0:52:84 0
XXXIII 29 Daniel WiśniewskiKrzysztof Borys 0:53:75 0
XXXIV Top Druk Team 14 Arkadiusz SzwajorekDamian Kołodziejczyk 0:54:62 0
XXXV John Diil 32 Radek RaszkiewiczSylwester Nicewicz 0:57:25 0
XXXVI               Blok Ekipa 35 Przemek ChrostowskiKamil Grajko 0:57:34 0
XXXVII XŁomża Team 17 Krzysztof TyszkaMarek Gładysiak 1:03:21 0
XXXVIII             Szlachta ze skarżyna 36 Bartosz MioduszewskiŁukasz Skarzyński 1:04:87 0
XXXIX Szerszeń S1 6 Robert ChojnowskiMateusz Kulesza 1:06:21 0

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Liczba okrążeń Punkty
I Team Śniadowo 21 Mariusz Kamecki 19  PÓŁFINAŁ19 FINAŁ 50
II Top Druk Team 14 Arkadiusz Szwajorek 16 PÓŁINAŁ            17 FINAŁ 45
III               Blok Ekipa 35 Przemek Chrostowski  20 PÓŁFINAŁ16 FINAŁ 40
IV KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 14 PÓŁFINAŁ14 FINAŁ 30
V      38 Zbigniew Banach                    Konrad Pupek  16 PÓŁFINAŁ14 FINAŁ 28
VI SOWA I PRZYJACIELE 19 Marek Sowa  23 PÓŁFINAŁ13 FINAŁ 26
VII LECH AUTO 15 Lech Kurpiewski 19 PÓŁFINAŁ12 FINAŁ 24
VIII John Diil 32 Radek Raszkiewicz 17 PÓŁFINAŁ11 FINAŁ 22
IX BW i B 8 Wojciech Borkowski  20 PÓŁFINAŁ10 FINAŁ 20
X Dudziński Rally Team 39 Piotr Karpeza 18 PÓŁFINAŁ5 FINAŁ 18
XI                      Ja i Stryj 37 Paweł  Kaczyński  16 PÓŁFINAŁ1 FINAŁ 16
XII               Net-Komp Team 66 Marcin Orłowski 19 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 14
XIII TRZCIŃSKIE.PL 13 Andrzej Popielarczyk 14 PÓŁFINAŁ0  FINAŁ 10
XIV PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 Rafał Zalewski 14 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 5
XV 25 Mariusz MurawskiSylwester Nienałtowski  14 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 4
XVI Turośl pl 33 Przemek Pisarek 14 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 3
XVII ETD ŁOMŻA 18 Rafał Sobczyński              Andrzej Miłosek 13 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 2
XVIII Hals Destrukcja 4 Wojtek PopławskiTomek Popławski 12 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 1
XIX Hals Reaktywacja 3 Witkowski Paweł 11 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XX XŁomża Team 17 Krzysztof Tyszka 11 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXI Sąsiedzi 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 8 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXII Szerszeń 24 Sławomir Dmochowski 8 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXIII METAL TECHNIK 30 METAL TECHNIK 7 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXIV FIX & GO 31 Kamil KoczkodonMichał Siekierski 7 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXV MOTO-TEAM 12 Rafał WdziękońskiDaniel 7 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXVI BMW Power 9 Paweł PruszkowskiDawid Kaczmarczyk 7 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXVII Nieśmiertelni 23 Radosław CichyMateusz Cichy 7 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXVIII Szerszeń S1 6 Robert ChojnowskiMateusz Kulesza 6  PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXIX      Dzikie Ryje 22 Hubert Wykowski              Karol Serafin 5 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXX             Szlachta ze Skarżyna 36 Bartosz MioduszewskiŁukasz Skarzyński 4 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXXI Przemoc Drogowa Mazda Service            Albert Magier 7 Albert Magier 3 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXXII 29 Daniel WiśniewskiKrzysztof Borys 2 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0
XXXIII Barbie lale-to 10 Mateusz DębowskiMarcin Plona 1  PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 0

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I HALS DESTRUKCJA         4 Wojciech PopławskiTomasz Popławski 50

                           

                              2 Runda 2016 Czerwony Bór 

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
       I TIGER INTER TEAM 47 Tomasz TomaszewskiŁukasz Dymka 50

 

 

KONKURENCJA „Czasówka”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Czas Punkty
I METAL TECHNIK 30 Grzegorz Bańbuła 0:37:03 50
II SĄSIEDZI 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 0:38:40 45
III ETD KISIELNICA REGENERACJA PRZEKŁADNI 18 Rafał SobczyńskiAndrzej Miłosek 0:38:96 40
IV AUTOKASACJA OSTROŁĘKA 43 Bartłomiej Klimaszewski Grzegorz Mulawka 0:39:12 30
V CBR II 60 Andrzej Godlewski 0:39:34 28
VI BLOK EKIPA 35 Przemysław Chrostowski Paweł Chaberek 0:39:43 26
VII HEBELEK 2 Albert GawrychowskiBartosz Mioduszewski 0:39:68 24
VIII PARALOTNIARZE             I SPÓŁKA 20 Rafał ZalewskiBogusław Pietruszka 0:39:90 22
IX MOTO TEAM 12 Rafał WdziękońskiDaniel 0:40:31 20
X LECH AUTO 15 Lech KurpiewskiKarol Bałoń 0:40:68 18
XI MOTOCIEKAWY 57 Adam Mrożkiewicz………… 0:40:75 16
XII TOP DRUK TEAM 14 Arkadiusz Szwajorek       Damian Kołodziejczyk 0:40:78 14
XIII SCUBAMANIAK 25 Mariusz Murawski Sylwester Nienałtowski 0:40:78 12
XIV DRUŻYNA RR 59 Marcin RzeźbikDawid Rzeźbik 0:40:81 10
XV MOTOCIEKAWY II 61 Marcin Łątkiewicz 0:40:96 5
XVI RYSIO TEAM 1 Tomasz RyszawyRafał Kur 0:41:00 4
XVII AUTO- NAPRAWA BEDNARCZYK 53 Sławomir Bednarczyk Tomasz Długozima 0:41:03 3
XVIII STRASZEWOOOOOOOO 52 Dariusz KonończukJaroslaw Karpiuk 0:41:28 2
XIX X ŁOMŻA TEAM 17 Marek GładysiakKrzysztof Tyszka 0:41:50 1
XX JA I STRYJ 37 Paweł KaczyńskiSzymon Zaręba 0:41:62 0
XXI SOWA I PRZYJACIELE 19 Marek SowaMarcin Plona 0:41:96 0
XXII SKORPI TEAM 5 Darek ŁadaKamil Łada 0:42:62 0
XXIII PW CHROSTOWSKI 55 Maciej WykowskiDamian…. 0:42:75 0
XXIV KF TEAM 67 Karol  Frąckiewicz 0:42:80 0
XXV SZLACHTA ZE SKARŻYNA 36 Bartosz MioduszewskiŁukasz Skarżyński 0:43:15 0
XXVI TEAM ŚNIADOWO 21 Dariusz Kamecki Artur Jankowski 0:43:59 0
XXVII SZERSZEŃ 24 Sławomir Dmochowski 0:43:84 0
XXVIII ZAŁOGA CZERWONE 29 Daniel Wiśniewski                Krzysztof Borys 0:44:50 0
XXIX SZERSZEŃ F1 6 Robert Chojnowski       Mateusz Kulesza 0:44:71 0
XXX VECTOR TEAM 68 Maciej Rajczak                     Tomasz Romejko 0:44:90 0
XXXI AUTOKASACJA OSTROŁĘKA 44 Arkadiusz ŁukasikKamil Kulikowski 0:45:15 0
XXXII AUTOKASACJA24H.PL 63 Dariusz ŁątkiewiczPiotr Pestkowski 0:45:37 0
XXXIII ANGRY BIRDS 65 Kamil KornatowskiArkadiusz Style 0:45:53 0
XXXIV JARAŻ REJLI TEAM 26 Adrian NidzgorskiPiotr Szupiluk 0:45:56 0
XXXV GOLLFER TEAM 46 Rafał KaczyńskiAdrian Gołaszewski 0:45:65 0
XXXVI 62 Mariusz MachnackiMilena Łątkiewicz 0:46:06 0
XXXVII KARETKA 69 Mariusz Baran-MarioJarosław Bokwa – Pączek 0:46:28 0
XXXVIII EKIPA SZERYFA 42 Mariusz NowickiKamil Modzelewski 0:47:31 0
XXXIX TARAN 56 Łukasz Święch 0:47:75 0
XL NAUTILIUS BW IB 8 Wojciech Borkowski 0:50:37 0
XLI TIGER INTER TEAM 47 Tomasz TomaszewskiŁukasz Dymka 3:26:93 0

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Liczba okrążeń Punkty
I VECTOR TEAM 68 Maciej Rajczak                     Tomasz Romejko 19 PÓŁFINAŁ21 FINAŁ 50
II LECH AUTO 15 Lech KurpiewskiKarol Bałon 16 PÓŁINAŁ            21 FINAŁ 45
III JA I STRYJ 37 Paweł KaczyńskiSzymon Zaręba 16 PÓŁFINAŁ20 FINAŁ 40
IV GOLLFER TEAM 46 Rafał KaczyńskiAdrian Gołaszewski 14 PÓŁINAŁ           18 FINAŁ 30
V DRUŻYNA RR 59 Marcin RzeźbikDawid Rzeźbik 19  PÓŁFINAŁ16 FINAŁ 28
VI CBR II 60 Andrzej Godlewski  18 PÓŁFINAŁ4 FINAŁ 26
VII AUTOKASACJA24H.PL 63 Dariusz ŁątkiewiczPiotr Pestkowski 18 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 24
VIII AUTOKASACJA OSTROŁĘKA 44 Arkadiusz ŁukasikKamil Kulikowski  14 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 22
IX TIGER INTER TEAM 47 Tomasz TomaszewskiŁukasz Dymka  13 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 20
X TOP DRUK TEAM 14 Arkadiusz Szwajorek       Damian Kołodziejczyk  12 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 18
X KARETKA 69 Mariusz Baran-MarioJarosław Bokwa – Pączek  12 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 16
XI RYSIO TEAM 1 Tomasz RyszawyRafał Kur 10 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 14
XII AUTOKASACJA OSTROŁĘKA 43 Bartłomiej Klimaszewski Grzegorz Mulawka 9 PÓŁFINAŁ        0 FINAŁ 12
XII MOTO TEAM 12 Rafał WdziękońskiDaniel 9 PÓŁFINAŁ                      0 FINAŁ 10
XIII X ŁOMŻA TEAM 17 Marek GładysiakKrzysztof Tyszka 6 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ  5
XIV BLOK EKIPA 35 Przemysław Chrostowski Paweł Chaberek 5 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 4
XV TEAM ŚNIADOWO 21 Dariusz Kamecki Artur Jankowski  4 PÓŁFINAŁ0 FINAŁ 3
XVI PARALOTNIARZE             I SPÓŁKA 20 Rafał ZalewskiBogusław Pietruszka 20 2
XVII SĄSIEDZI 16 Adam ZagrobaRobert Kierznowski 16 1
XVII JARAŻ REJLI TEAM 26 Adrian NidzgorskiPiotr Szupiluk 16 0
XVII ETD KISIELNICA REGENERACJA PRZEKŁADNI 18 Rafał SobczyńskiAndrzej Miłosek 16 0
XVIII 62 Mariusz MachnackiMilena Łątkiewicz 15 0
XVIII SZLACHTA ZE SKARŻYNA 36 Bartosz MioduszewskiŁukasz Skarżyński 15 0
XIX AUTO- NAPRAWA BEDNARCZYK 53 Sławomir Bednarczyk Tomasz Długozima 14 0
XX SCUBAMANIAK 25 Mariusz Murawski Sylwester Nienałtowski 13 0
XX MOTOCIEKAWY 57 Adam Mrożkiewicz………… 13 0
XXI KF TEAM 67 Karol  Frąckiewicz 11 0
XXI HEBELEK 2 Albert GawrychowskiBartosz Mioduszewski 11 0
XXII EKIPA SZERYFA 42 Mariusz NowickiKamil Modzelewski 6 0
XXII SKORPI TEAM 5 Darek ŁadaKamil Łada 6 0
XXII TARAN 56 Łukasz Święch 6 0
XXIII SZERSZEŃ 24 Sławomir Dmochowski 4 0
XXIV ZAŁOGA CZERWONE 29 Daniel Wiśniewski                Krzysztof Borys 3 0
XXIV SOWA I PRZYJACIELE 19 Marek SowaMarcin Plona 3 0
XXV STRASZEWOOOOOOOO 52 Dariusz KonończukJaroslaw Karpiuk 2 0
XXV NAUTILIUS BW IB 8 Wojciech Borkowski 2 0
XXV METAL TECHNIK 30 Grzegorz Bańbuła 2 0
XXV ANGRY BIRDS 65 Kamil KornatowskiArkadiusz Style 2 0
XXV MOTOCIEKAWY II 61 Marcin Łątkiewicz 2 0
XXV SZERSZEŃ F1 6 Robert Chojnowski       Mateusz Kulesza 2 0
XXVI PW CHROSTOWSKI 55 Maciej WykowskiDamian…. 1 0

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I SOWA I PRZYJACIELE 19 Marek SowaMarcin Plona 50

 

              3 Runda Polskiej Ligi Wraków – MORĄGOWO

 

 

KONKURECJA „Najlepsza Stylizacja „

 

Miejsce Nazwa Załogi  Numer Kierowca i Pilot Punkty
      

I

 

 Skorpi Team  

5

Dariusz Łada                   Kamil Łada

 

 

50

 

 

KONKURENCJA „Sprint”

 

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Czas Punkty
I           Dudziński Rally Team

 

 

39

Piotr Karpeza 0:42:41 50
II Darkpon 81 Darek Mysiewicz

Rafał Wierkiewicz

0:42:40 45
III Rezmer Wrak Team 76 Marcin Rezmer

Sabina Rezmer

0:42:68 40
IV Karetka     69               Mariusz Baran 0:42:71 30
V Części VWT4 84 Piotr Masiulaniec

 

Adam Skindzier

0:43:59 28
VI Emotorsport 75 Elek Klemm

Kasia Piechocińska

0:44:06 26
VII Skywalker 96 Łukasz Śmietanko 0:44:15 24
VIII Pszczółka Maja 70 Krzysztof Sacharkiewicz

Krzysztof Wysocki

0:44:40 22
IX Olsztyn Wrak Race Team 78 Tomasz Socuń

Przemysław Banaszek

0:44:50 20
X LECH AUTO       15 Lech Kurpiewski 0:44:68 18
XI Straszewoooooooooo 52 Dariusz Konończuk

Roman Kardasz

0:44:90 16
XII Agresywni KPP 87 Mateusz Miściur

Patryk Raszewski

0:45:06 14
XIII Gródek 100 Sacharewicz Wojciech

Zacharczuk Piotr

0:45:12 12
XIV Szydercy Team 71 Marek Szyburski

Katarzyna Szyburska

0:45:37 10
XV BW i B 8 Wojciech Borkowski 0:45:80 5
XVI Sąsiedzi 16 Adam Zagroba

Robert Kierznowski

0:45:81 4
XVII Przodem do Tyłu 80 Przemysław Klękowicz

Mateusz Marciniak

0:46:00 3
XVIII PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 Rafał Zalewski 0:46:31 2
XIX 25 Mariusz Murawski

Sylwester Nienałtowski

0:46’:34 1
XX MOTO-TEAM 12 Rafał Wdziękoński

Daniel

0:46:80 0
XXI Drużyna RR 59 Marcin Rzeźbik

Jakub Jadczuk

Dawid Rzeżbik

0:46:96 0
XXII Vodka Squd 82 Rafał Panufnik

Michał Marela

0:47:09 0
XXIII KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak 0:47:60 0
XXIV Kit Team 97 Kamil Łada 0:47:62 0
XXV Skorpi Team 5 Darek Łada

Kamil Łada

 

0:47:96 0
XXVI Myszyniec 79 Emil Kaczmarczyk 0:48:09 0
XXVII 98 Oscar Ogonowski 0:48:30 0
XXVIII Team Śniadowo     21 Mariusz Kamecki 0:48:81 0
XXIX 99 Stocki Tomasz

Daniel Strzelecki

0:49:12 0
XXX SOWA I PRZYJACIELE     19 Marek  Sowa

Przemysław Jesiotr

0:49:75 0
XXXI Motociekawy 57 Adam Mrożkiewicz

Joanna Surowiec

0:49:96 0
XXXII Top Druk Team 14 Arkadiusz Szwajorek

Damian Kołodziejczyk

0:50:59 0
XXXIII 85 Milewski Paweł

Bogumił Banial

0:50:93 0
XXXIV Kosiarze 77 Andrzej Relidzyński

ŁukaszKoziński

0:51:10 0
XXXV Team Autokasacja Łątkiewicz 61 Marcin Łątkiewicz 0:52:87 0
XXXVI      Taran 56 Łukasz Święch 0:53:40 0
XXXVII    Zielony Gaj 88 Mateusz…… 1:00:65 0
XXXVIII Żądełko Team 83 1:00:78 0
XXXIX 86 Kamil Kornatowski

Arek Sztylc

1:09:28 0

 

XL Team Autokasacja Łątkiewicz 2 62 Milena Łątkiewicz 3:38:18

 

 

KONKURENCJA “Kto pierwszy ten lepszy”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Liczba okrążeń Punkty
       I           Dudziński Rally Team

 

 

39

Piotr Karpeza 13  PÓŁFINAŁ

13 FINAŁ

 

50

II Darkpon 81 Darek Mysiewicz

Rafał Wierkiewicz

13 PÓŁINAŁ            13 FINAŁ 45
III Sąsiedzi 16 Adam Zagroba

Robert Kierznowski

 12 PÓŁFINAŁ

12 FINAŁ

40
IV SOWA I PRZYJACIELE     19 Marek  Sowa

Przemysław Jesiotr

12 PÓŁFINAŁ

11 FINAŁ

30
V Skywalker 96 Łukasz Śmietanko  8 PÓŁFINAŁ

10 FINAŁ

28
VI Gródek 100 Sacharewicz Wojciech

Zacharczuk Piotr

 11 PÓŁFINAŁ

7 FINAŁ

26
VII LECH AUTO       15 Lech Kurpiewski 13 PÓŁFINAŁ

5 FINAŁ

24
VIII KLIMEX 34 Grzegorz Klimek                  Krzysztof Woźniak  20 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

22
IX Rezmer Wrak Team 76 Marcin Rezmer

Sabina Rezmer

 17 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

X Vodka Squd 82 Rafał Panufnik

Michał Marela

16 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XI 99 Stocki Tomasz

Daniel Strzelecki

 15 PÓŁFINAŁ

1 FINAŁ

XII Agresywni KPP 87 Mateusz Miściur

Patryk Raszewski

14 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XIII Kosiarze 77 Andrzej Relidzyński

ŁukaszKoziński

14 PÓŁFINAŁ

0  FINAŁ

XIV    Zielony Gaj 88 Mateusz…… 13 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XV Pszczółka Maja 70 Krzysztof Sacharkiewicz

Krzysztof Wysocki

 12 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XVI 25 Mariusz Murawski

Sylwester Nienałtowski

12 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XVII 85 Milewski Paweł

Bogumił Banial

11 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XVIII Emotorsport 75 Elek Klemm

Kasia Piechocińska

10 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

SPR BO 31 MA 11 OKRAZEN I NR 86 TEZ 11 OKRAZEN
XIX Szydercy Team 71 Marek Szyburski

Katarzyna Szyburska

6 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

Do spr okrązenia
XX Team Śniadowo     21 Mariusz Kamecki 11 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXI 86 Kamil Kornatowski

Arek Sztylc

11 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXII PARALOTNIARZE I SPÓŁKA 20 Rafał Zalewski 10 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXIII BW i B 8 Wojciech Borkowski 9 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXIV MOTO-TEAM 12 Rafał Wdziękoński

Daniel

9 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXV Skorpi Team 5 Darek Łada

Kamil Łada

 

9 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXVI 98 Oscar Ogonowski 7 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXVII      Taran 56 Łukasz Święch 6 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXVIII Karetka     69               Mariusz Baran 5 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXIX Myszyniec 79 Emil Kaczmarczyk 5 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXX Motociekawy 57 Adam Mrożkiewicz

Joanna Surowiec

4 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXI Team Autokasacja Łątkiewicz 61 Marcin Łątkiewicz 4 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXII Kit Team 97 Kamil Łada 3 PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXIII Żądełko Team 83 3  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXIV Team Autokasacja Łątkiewicz 2 62 Milena Łątkiewicz 2  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXV Straszewoooooooooo 52 Dariusz Konończuk

Roman Kardasz

0  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXVI Przodem do Tyłu 80 Przemysław Klękowicz

Mateusz Marciniak

0  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXVII Drużyna RR 59 Marcin Rzeźbik

Jakub Jadczuk

Dawid Rzeżbik

0  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

XXXVIII Top Druk Team 14 Arkadiusz Szwajorek

Damian Kołodziejczyk

0  PÓŁFINAŁ

0 FINAŁ

 

KONKURENCJA “Wyścig śmierci”

Miejsce Nazwa Załogi Numer Kierowca i Pilot Punkty
I Sowa I Przyjaciele         19 Marek Sowa 50

 

 

 

 

 

Facebook