Zgłoszenie

Zgłoszenie na Wyścig Wraków

Nazwa zespołu

Kierowca (Imię, Nazwisko)

Telefon

e-mail (*wymagane)

Pilot (Imię, Nazwisko)

Proszę podać na który Wyścig

Klasa ( ST , RC lub PROTO )

Twoja wiadomość

* W zakładce Klasa Proszę podać klasę w której Chcecie wystartować , do wyboru : ST , RC i PROTO  – szczegóły w regulaminie .

* W zakładce Jaki wyścig proszę podać numer Rundy lub Miejsce w którym się odbędzie wyścig którego dotyczy zgłoszenie.

* Samochód nie musi posiadać ubezpieczenia OC jeśli zostanie przetransportowany na tor  na lawecie w innym przypadku takie ubezpieczenie jest wymagane.

* Istnieje możliwość wypożyczenia auta. Więcej informacji na maila zawodnik@polskaligawrakow.pl

  • WPISOWE DLA ZAWODNIKA –  250 zł

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wpisanych do formularza zgłoszeniowego i dokumentów niezbędnych do organizacji wyścigów wraków przez Polską Ligę Wraków i Stowarzyszenie Żądza Czynów z siedzibą w Kuzie 53 , 18-416 Zbójna ,  zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach marketingowych, do odwołania. Oświadczam, że poinformowano mnie o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz- w zakresie wynikającym z przepisów – do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, jednak nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

https://www.facebook.com/PolskaLigaWrakow

Facebook